Eisking
logo
NEXT
RACE
5D
0H
13M
F1 SPANISH
GRAND PRIX
logo
NEXT
RACE
5D
0H
13M
F1 SPANISH
GRAND PRIX
cs

FAQ

Jak mám postupovat, když chci být oficiálním členem EisKing TEAM?
Stačí pár kliknutí na www.eisking.tv. Vyplň všechny potřebné údaje a vítej v našem týmu. Po dokončení registrace obdržíš potvrzovací e-mail s první várkou slev od našich partnerů. Všechny údaje si můžeš změnit ve svém vlastním profilu. Jedno členství je vázáno na jednu e-mailovou adresu daného člena.
Proč se vyplatí investovat do EisKing členství?
Protože chceš být součástí formulové rodiny, využívat celou řadu výhod, kupovat si vstupenky na EisKing TOUR s předstihem a debatovat s námi (nejen) na debriefinzích. Pokud si nejsi jistý, začni s bezplatným členstvím DIVÁK a porozhlédni se po webu, abys zjistil, jak fungujeme.
Měsíční členství MECHANIK může být také skvělým warm upem před tím, než se staneš PILOTEM a začneš využívat všech benefitů.
Částky v eurech nebo korunách na webu jsou konečné, bez dalších skrytých nebo servisních poplatků a platí po celou sezónu až do 31. 12. 2024.
Rád bych koupil členství v EisKing TEAMu jako dárek (k narozeninám, Vánocům). Jak mám postupovat?
S touto super možností jsme počítali. Při registraci stačí kliknout na ikonu "DÁREK", vyplnit údaje obdarovaného, ale členství bude potvrzeno prostřednictvím tvého e-mailu, nikoliv jeho. Překvapení zůstane zachované a ty rozhodneš, kdy bude dárek předán a následně aktivován.
Znamená to, že naprosto všechna videa EisKing budou od nynějška uzamčena pro veřejnost?
Ne. Vážíme si každého formulového fanatika, a proto bude většina naší tvorby i nadále volně dostupná. Zdarma a bez zbytečných reklam. Naši PILOTI a MECHANICI však uvidí všechny debriefingy v předpremiéře a budou mít možnost se aktivně podílet na tvorbě obsahu. Od sezóny 2024 přicházíme se sérií speciálních technických videí, která budou k dispozici výhradně PILOTŮM našeho EisKing TEAM. Plus další překvapení...
Kdy mohu očekávat kurýra se svým startovním balíčkem EisKing?
Velmi dobrá otázka. Vzhledem k aktuální situaci jsme schopni zasílat členské balíčky zakoupené do 15.12.2023 ještě do letošních Vánoc. Ostatní před začátkem sezóny 2024. Nezapomeňte prosím při registraci správně vyplnit adresu včetně telefonního čísla na kurýra. Své údaje si můžete kdykoli zkontrolovat ve vlastním profilu.
Zakoupil jsem si členství, jak ho mohu aktivovat?
Tvoje členství je aktivní od okamžiku zaplacení. Po zakoupení členství obdržíš na zadanou e-mailovou adresu potvrzení objednávky, fakturu a informace o členství. Pro aktuální informace nezapomeň kliknout na zvoneček vpravo dole - tím aktivujete upozornění na eisking.tv a nic důležitého vám neunikne.
Je počet členů týmu EisKing TEAM nějak omezen?
Neexistuje pro nás žádný rozpočtový limit ani omezení ze strany Liberty Media. Dokonce ani traťové limity ředitelství závodu. Každý fanoušek je pro nás důležitý a vítaný.
Jak mohu obnovit své členství? Je obnovení členství automatické? Jak mohu vypnout automatické obnovení, pokud si již nepřeji obnovit členství?
Obnova členství je automatická. Týden před vypršením členství obdrží každý člen e-mail s informací o blížícím se konci členství. Pokud si nepřejete, aby bylo vaše členství obnoveno, zaškrtněte políčko neobnovovat členství.
Jak funguje nákup vstupenek na EisKing TOUR?
Ani ty nechceš chýbať na našom najbližšom stretnutí s Mikom Häkkinenom – 17.12.2023 v NTC Aréne v Bratislave? Lístky budú dostupné podľa tradičného kľúča. Najprv budú všetky vstupenky dostupné výhradne PILOTOM nášho EisKing TEAM. Nielen nových členstiev pre sezónu 2024, ale samozrejme aj stále platným do konca prebiehajúcej sezóny. Každý PILOT má nárok na dve vstupenky, obe navyše so zľavou. Výhodu predkupného práva majú PILOTI aj na VIP vstupenky. Po dvoch dňoch je predaj otvorený pre verejnosť bez obmedzení.
Důležité upozornění: stejně jako na většině světových portálů pro prodej vstupenek je nutná registrace. Pro EisKing TOUR je nutné, ideálně předem, potvrdit své přihlašovací údaje alespoň jako DIVÁK. Toto členství je bezplatné a nevyžaduje žádné vaše platební údaje ani číslo karty. PILOTŮM a MECHANIKŮM stačí aktuální přihlašovací údaje. O zahájení předprodeje budou všichni informováni prostřednictvím notifikace, resp. e-mailu.
Vstupenky se kupují na místo, nebo na volné sezení?
Po otevření zasedacího pořádku v NTC Areně budeš mít možnost vybrat si přesně označená místa, ke kterým je přiřazena cena. Po potvrzení v košíku začne běžet lhůta pro dokončení platby. Po překročení časového limitu bude výběr zrušen a vybraná místa budou v systému opět uvedena jako dostupná.
Po úspěšném dokončení platby ti budou samotné vstupenky a faktura zaslány přímo na tvůj e-mail. Připomínáme, že zakoupením vstupenek souhlasíte se zveřejněním svého jména při losování tomboly během samotné show. Případné nesrovnalosti prosím zasílejte na adresu: tour@eisking.tv.
Každému účastníkovi EisKing TOUR bude nejpozději tři dny před akcí zaslán e-mail s organizačními pokyny, tipy a několika informacemi ze zákulisí.