NEXT
RACE
F1 BAHRAIN
GRAND PRIX
NEXT
RACE
F1 BAHRAIN
GRAND PRIX
cs

Články

Řadit dle
Datum
23/02/24
Předsezónní testy: DEN 3

Máme za sebou poslední den testování, po kterém následuje období ticha před bouří. Týmy nyní budou dnem i nocí analyzovat nasbíraná data a ve čtvrtek to celé konečně vypukne prvním tréninkem, kvaldou v pátek a závodem v sobotu. Dnešní den se nesl hlavně ve znamení dlouhých stintů, neviděli jsme moc pokusů o rychlá kola a i nejrychlejší kolo celého dne, které zajel Charles Leclerc bylo o 0.4s pomalejší, než nejrychlejší kolo včereješka, které zajel jeho týmový kolega Carlos Sainz...

22/02/24
Předsezónní testy: DEN 2

Druhý den testů je úspěšně za námi. Někteří si po včerejšku spravili chuť, jiní si černého petr vytáhli naopak dnes. Shrneme si to nejdůležitější co se dnes stalo a časům na kolo opět budeme věnovat minimální pozornost, protože jsou ve většině případů irelevantní a zavádějící. Začneme tím nejdůležitějším…spolehlivostí.

21/02/24
Předsezónní testy: DEN 1

Máme za sebou první den testů, který se nesl v poněkud poklidném duchu. Sem tam nějaké to probrždění, sem tam odlétl nějaký ten kus karbonu, ale většina týmů se úspěšně držela svého programu. Podíváme se na pár zajímavých dějových linek, které dnešek nabídl.

20/02/24
Co musíte vědět před začátkem testů

Člověk si skoro ani nestačil pořádně odpočinout a už se nám ten kolotoč F1 opět rozjíždí úplně nanovo. Předsezónní testy jsou takovým předkrmem před hlavním chodem, na kterém si budeme moci pochutnat už v sobotu 3. března, kdy v Bahrajnu letos poprvé zhasnou červené světla. Jestli s nimi rovnou zhasnou i naděje několika týmů ukáže až čas. Každopádně zítra startují testy a je nejvyšší čas si o nich něco málo říci, a to jak obecně, tak v rámci aktualit a letošíní sezóny.

19/02/24
Monoposty 2024 z technického hlediska

Všechny týmy nám představily první verze svých monopostů. Některé týmy toho ukázaly více, některé méně. Některé nám pak ukázaly Frankensteina složeného jen pro účel představovaček. Ačkoliv se ve všech případech jedná o velmi ranné verze monopostů, můžeme si z představovaček a vyjádření technických ředitelů udělat obrázek o tom, jaký postoj zaujaly jednotlivé týmy k letošním monopostům z technického hlediska. Začneme od těch nejlepších a postupně půjdeme dolů až k Haasu...