Eiskingcar
logo
NEXT
RACE
F1 CHINESE
GRAND PRIX
logo
NEXT
RACE
F1 CHINESE
GRAND PRIX
cs

Videa

Řadit dle
Datum
06/04/24
EisKing DEBRIEFING 4/24 | Zámena stratégov, drahá poistka, šinkanzen Tsunoda a Leclerc comeback

Cožé, chválíme Pirelli?! Ferrari šetří pneumatiky a Leclerc je najednou nemůže zahřát? Pomůže Ricciardovi nové šasi? Leclerc nebo Sainz: koho by si vybral Helmut Marko? Kdy začne Silly Season? Proč Magnussen nedostal penalizaci? Jak moc už je tým Williams v červených číslech? Který tým se nejvíce zlepšil v zastávkách v boxech?

24/03/24
EisKing DEBRIEFING 3/24 | Analýza VC Austrálie NAŽIVO

Ať už jste Schumacher, Hamilton, Vettel nebo Verstappen, tak se musíte smířit s tím, že každá vítězná série jednou končí. A Maxovi skončila v Austrálii. Závod to byl velice výživný. Nechyběla strategie, odvážné manévry a těsné souboje, které si společně rozebereme již dnes. Vy jako Naši PILOTI a MECHANICI se můžete na debriefing VC Austrálie podívat již dnes.

EisKing TECH EXTRA #5 | Ako fungujú fólie na prilbe?

Závodní přilby. Vídáme je každý trénink, kvalifikaci i závod. Jedná se o nedílnou a tu nejzákladnější součást výbavy pilota F1. Velikým problémem je ale špína, olej či benzín, díky kterým najednou pilot nic nevidí. Tady na scénu přicházejí ony odtrhávající fólie, o kterých se dozvíte naprosto vše v 5.díle EisKing EXTRA.

14/03/24
EisKing TECH #23 | Prečo je hejt na mestské okruhy (ne)férový...

Městské okruhy jsou žhavým tématem, které nejednoho fanouška zvedají ze židle. Každá mince má ale 2 strany a náš expert Miro se na tuto problematiku objektivně podíval v dnešním EisKing TECH.

11/03/24
EisKing DEBRIEFING 2/24 | Debut z ríše snov a diabolský HAASterplan

Ollie Bearman s jeho otcem si získali srdce fanoušků. A to nejen ve Ferrari. Odstartoval stále teprve osmnáctiletý Angličan nadcházející další generační výměnu v F1? Podrobně jsme si posvítili i na další témata ze Saúdské Arábie: Proč se ve F1 podchlazuje palivo před tankováním? Jak se Lando Norrisovi podařilo uniknout trestu za ulitý start? Co je největším problémem Mercedesu a McLarenu? Je Ricciardova kariéra definitivně u konce?

05/03/24
EisKing DEBRIEFING 1/24 | Kto zastaví Verstappena a Neweyho? Alpain na odpis...

Šestá sezóna debriefingů byla zahájena VC Bahrajnu. Jistě, očekávali jsme větší drama, ale i tak máme v úvodu sezóny co rozebírat Který aerodynamický koncept nabízí největší vývojový potenciál? Jaké je realistické rozložení sil? Jak moc ovlivnila Hamiltona rozbitá sedačka? Kteří jezdci bojují o holou formulovou budoucnost? Jaký vzkaz vyslal Christian Horner světu? Byl Leclercův záhadný problém s brzdami řešitelný? Kterých 5 překážek dokázal Adrian Newey překonat? Jaká je budoucnost týmu Alpine?

26/02/24
EisKing TOUR #12 - Plzeň | Detailná analýza nových monopostov 2024

Dlouho očekávaná přednáška Josefa Krále je zde. Komplexní rozbor všech 10 monopostů s dalšími žhavými tématy a skvělými dotazy z publika. Děkujeme Plzni za váš formulový fanatismus! Příjemné sledování přejí Števo & Pepa :)

22/02/24
EisKing ŠPECIÁL #51 | Čaká nás zmena na čele? Analýza 1.⁠ ⁠dňa testov

Horké informace přímo z místa dění na lince Bahrajn - formulové Československo. Ale upřímně řečeno, takový začátek testů jsme asi nečekali. A konkurenti Red Bullu nejspíš také ne. Každopádně jsme teprve na začátku a na komplexní analýzu testů a parádní technické kresby Pepy Krále se můžete těšit v neděli v Plzni.

21/02/24
EisKing ŠPECIÁL #50 | Ďalší Kimi v F1? Aké šance má Roman Staněk?

Zákulisí F2, F3, dívčí F1 Academy a hlavní témata před startem juniorského seriálu jsme probrali s komentátory Pavlem Fabrym a Zdendou Míkou.

18/02/24
EisKing ŠPECIÁL #49 | Okopíroval Red Bull minuloročný Mercedes? Známkujeme nové monoposty

Poznali jsme 10 nových monopostů pro sezónu 2024. Některé týmy nabídly jen málo věrohodných fotografií (renderů), takže moudřejší budeme na testech v Bahrajnu, odkud se v úterý a ve středu můžete těšit na další speciály. A v neděli se pak uvidíme v Plzni na EisKing TOUR. Který tým zatím nejvíc kamufluje? Proč je Alonso pro Mercedes jen plán B? Jaká jsou pravidla pro shakedown a natáčecí dny? Jak zabránit převaze karbonu na monopostech? Je Christian Horner na odstřel z RB?