NEXT
RACE
F1 BAHRAIN
GRAND PRIX
NEXT
RACE
F1 BAHRAIN
GRAND PRIX
cs

Videa

Řadit dle
Datum
22/02/24
EisKing ŠPECIÁL #51 | Čaká nás zmena na čele? Analýza 1.⁠ ⁠dňa testov

Horké informace přímo z místa dění na lince Bahrajn - formulové Československo. Ale upřímně řečeno, takový začátek testů jsme asi nečekali. A konkurenti Red Bullu nejspíš také ne. Každopádně jsme teprve na začátku a na komplexní analýzu testů a parádní technické kresby Pepy Krále se můžete těšit v neděli v Plzni.

21/02/24
EisKing ŠPECIÁL #50 | Ďalší Kimi v F1? Aké šance má Roman Staněk?

Zákulisí F2, F3, dívčí F1 Academy a hlavní témata před startem juniorského seriálu jsme probrali s komentátory Pavlem Fabrym a Zdendou Míkou.

18/02/24
EisKing ŠPECIÁL #49 | Okopíroval Red Bull minuloročný Mercedes? Známkujeme nové monoposty

Poznali jsme 10 nových monopostů pro sezónu 2024. Některé týmy nabídly jen málo věrohodných fotografií (renderů), takže moudřejší budeme na testech v Bahrajnu, odkud se v úterý a ve středu můžete těšit na další speciály. A v neděli se pak uvidíme v Plzni na EisKing TOUR. Který tým zatím nejvíc kamufluje? Proč je Alonso pro Mercedes jen plán B? Jaká jsou pravidla pro shakedown a natáčecí dny? Jak zabránit převaze karbonu na monopostech? Je Christian Horner na odstřel z RB?

11/02/24
EisKing TECH #22 | Podivný svet F1: Čajník, Slonie uši a Hviezdne vojny

Za více, než 70-ti letou historii F1 jsme se setkali se všemožnými bizáry. Miro vás v dnešním díle EisKing TECH seznámí s těmi nejbizarnějšími monoposty.

02/02/24
EisKing ŠPECIÁL #48 | Prestup storočia: Lewis Hamilton do Ferrari

Jak moc jste v šoku z této přestupové bomby? Jak se jim to podařilo udržet pod pokličkou? Je to od Lewise zrada? Co asi přimělo Lewise k tomuto radikálnímu kroku? Kdo by ho mohl v Mercedesu nahradit? Alonso? Albon? Možná Vettel? Jak by mohl vypadat Hamiltonův vztah s Leclercem? A hlavně, budou fanoušci pálit merch, nebo fandit ještě víc?

Albon do Ferrari, Sainz do Audi a Kimi do Williamsu | EisKing GRID 2025

Silly Season klepe na dveře a tak nám nezbývalo nic jiného, než si půjčit Mikovu křišťálovou kouli a nahlédnout do budoucnosti. Podíváme se, jak by nejspíš mohl vypadat startovní rošt v roce 2025.

28/01/24
EisKing ŠPECIÁL #47 | Madrid a Osaka namiesto Spa a Suzuky?! Steiner OUT a Visa IN

Zimní přestávku můžeme oficiálně považovat za ukončenou. Tolik novinek jsme na začátku roku opravdu nečekali, pojďme si je tedy rozebrat: Kam by mohl zamířit Gunther Steiner? Jaká je budoucnost týmu Haas? Kdo zastaví trend (před)městských tratí? O které slavné okruhy bychom mohli brzy přijít? Proč bude Visa Cash App RB tým atraktivní adresou? Kdy bude zahájen předprodej vstupenek na EisKing TOUR v Plzni?

EisKing TECH Extra #4 | Návrh aero pravidiel 2026

Nová technická pravidla, která nás čekají s příchodem sezóny 2026, pomalu ale jistě dostávají své reálné obrysy. Podíváme se tedy na to, jak by monoposty mohly vypadat, jaké změny nás čekají a na co se vlastně můžeme těšit.

13/01/24
EisKing ŠPECIÁL #46 | Ako nastaviť monopost F1?

Často slýcháme o alchymii nastavování auta, ale málokdy se o tom člověk v TV něco dozví. Nezbývalo nám tedy nic jiného, než to vzít do vlastních rukou a začít kreslit. Dnešní Eisking Speciál se zaměří na přiblížení toho, co všechno se vlastně na autě nastavuje a jaký to má vliv na chování auta.

10/01/24
EisKing ŠPECIÁL #45 | Ako si užiť F1 naživo? Kde stretnúť pilotov?

Kam se vydat na Velkou cenu? Jak, kde, proč, za kolik? Velký cestovatelský speciál EisKing je tady a my budeme rádi, když nám do komentářů napíšete své vlastní tipy, triky a doporučení. Věnovali jsme se také spoustě dalších podrobností, jako např: Podle čeho si vybrat Velkou cenu a ubytování? Kde se setkat s piloty? Jaké nástrahy na vás čekají na okruhu a v jeho okolí? Kde koupit nejlepší vstupenky a které tribuny jsou nejlepší? Které destinace doporučujeme? Kolik stojí vstup do paddocku?