Eiskingcar
logo
NEXT
RACE
1D
7H
24M
F1 MONACO
GRAND PRIX
logo
NEXT
RACE
1D
7H
24M
F1 MONACO
GRAND PRIX
cs

Videa

Řadit dle
Datum
EisKing Q&A NAŽIVO - Zákulisie Monaka

Pojďte se s námi podívat do zákulisí Monaka. Popovídáme si o tom, co v televizi neuvidíte a neuslyšíte. Speciál z Monaka ŽIVĚ (formou Q&A) začíná již dnes v 16:00. Vy se ptáte, my odpovídáme. Těšíme se na vás ;)

(PŘEDPREMIÉRA) Analýza VC Emilia Romagna NAŽIVO | EisKing DEBRIEFING 7/24

Karty na neděli jsou rozdány a ačkoliv nemáme věšteckou kouli jako Mika Häkkinen, něco nám říká, že se v neděli rozhodně nudit nebudeme. Ať už samotný závod dopadne jakkoliv, vy můžete být přímo u živého nahrávání debriefingu z Imoly, který začíná zítra ve 20:00. To je výhoda toho, když se jezdí v Evropě a my nemusíme dělat žádné kompromisy, jako například minule po VC Miami. Budeme se na vás těšit :)

EisKing TECH EXTRA #6 | Ako funguje DRS?

DRS je tu s námi už dlouhých 13 let. Co o něm ale doopravdy víte? Jeho fungování jsme si dopodrobna rozebrali v poslední epizodě EisKing TECH EXTRA, kterou jako naši PILOTI máte k dispozici exkluzivně. Příjemné sledování přejí Števo a Pepa :)

05/05/24
EisKing DEBRIEFING 6/24 | Lando Norris to dokázal! Koniec dominancie Verstappena?

Na jiného vítěze, mimo Red Bull a Ferrari, jsme čekali 539 dní. Věštec Mika Häkkinen měl opět pravdu! McLaren podruhé za sebou dokázal, že technický vývoj má vítězný potenciál. Prokázal Norris mistrovské kvality? Mělo Ferrari po startu prohodit pozice? Magnussen stojí před stopkou. Jak funguje systém trestných bodů? Kde jsou hranice férového závodění? Co znamená, když jezdec žádá do vysílačky "více výkonu"? Jaká tajemství si s sebou odnese Adrian Newey?

02/05/24
EisKing ŠPECIÁL | Adrian Newey do Ferrari...!?

Po jezdeckém přestupu století se blíží ten inženýrský. Adrian Newey po 19 letech opouští Red Bull Racing a Silly Season se otřásá v základech. Otázek je stále více než odpovědí. Vítejte v EisKing SPECIÁLU na lince Bratislava - Mugello. Jaký je vlastně Adrian Newey člověk? Co nebo kdo stojí za jeho koncem? Proč je nereálné, že odejde do důchodu? Ferrari, Mercedes nebo Aston Martin - kdo má největší šanci získat Neweyho? Odejde z Red Bullu i Max Verstappen?

20/04/24
EisKing DEBRIEFING 5/24 | Plán D, Norrisova prehratá stávka, zabávač Alonso a tajný Ferrari upgrade

Na všechny zastávky EisKing TOUR si dosud našlo cestu více než 10 000 fanoušků formulí. Přesně 10 600. O něčem takovém se nám před čtyřmi lety ani nesnilo! Ve skvělé technické analýze se Pepa tentokrát zaměřil na srovnání monopostů RB20 a SF24. Kde jsou hranice dlouhověkosti Fernanda Alonsa? Jaké jsou tajné zbraně Charlese Leclerca? Opravdu Lawrence Stroll tolik věří svému synovi? Proč je Sainz pro Red Bull nereálnou variantou? Plus další dedukce pro Silly Season 2025...

06/04/24
EisKing DEBRIEFING 4/24 | Zámena stratégov, drahá poistka, šinkanzen Tsunoda a Leclerc comeback

Cožé, chválíme Pirelli?! Ferrari šetří pneumatiky a Leclerc je najednou nemůže zahřát? Pomůže Ricciardovi nové šasi? Leclerc nebo Sainz: koho by si vybral Helmut Marko? Kdy začne Silly Season? Proč Magnussen nedostal penalizaci? Jak moc už je tým Williams v červených číslech? Který tým se nejvíce zlepšil v zastávkách v boxech?

24/03/24
EisKing DEBRIEFING 3/24 | Analýza VC Austrálie NAŽIVO

Ať už jste Schumacher, Hamilton, Vettel nebo Verstappen, tak se musíte smířit s tím, že každá vítězná série jednou končí. A Maxovi skončila v Austrálii. Závod to byl velice výživný. Nechyběla strategie, odvážné manévry a těsné souboje, které si společně rozebereme již dnes. Vy jako Naši PILOTI a MECHANICI se můžete na debriefing VC Austrálie podívat již dnes.

EisKing TECH EXTRA #5 | Ako fungujú fólie na prilbe?

Závodní přilby. Vídáme je každý trénink, kvalifikaci i závod. Jedná se o nedílnou a tu nejzákladnější součást výbavy pilota F1. Velikým problémem je ale špína, olej či benzín, díky kterým najednou pilot nic nevidí. Tady na scénu přicházejí ony odtrhávající fólie, o kterých se dozvíte naprosto vše v 5.díle EisKing EXTRA.

14/03/24
EisKing TECH #23 | Prečo je hejt na mestské okruhy (ne)férový...

Městské okruhy jsou žhavým tématem, které nejednoho fanouška zvedají ze židle. Každá mince má ale 2 strany a náš expert Miro se na tuto problematiku objektivně podíval v dnešním EisKing TECH.